Servis 3D tiskáren

O našich servisních službách

Rozšiřujeme naše služby o opravy 3D tiskáren našem zbrusu novém servisu. Ať už byla vaše tiskárna zakoupena u nás nebo jinde, náš technický tým ji rád převezme do svých rukou. Můžete nás kontaktovat online (servis@solidify3d.cz) či po telefonu (602 125 552, po-pá 9:00 - 16:00), nebo se rovnou stavte osobně v České, v naší prodejně. Provedeme diagnostiku, a předem navrhneme řešení a cenu opravy. Cena jedné hodiny práce je 1089 Kč (včetně DPH) s tím, že počítáme jen skutečně odpracovaný čas, nikoliv od započaté hodiny. Podrobný ceník servisu najdete zde. V článku se dozvíte, s čím vším vám můžeme pomoci.

Blog_icon_screwkey Oprava

Naši technici mají dlouholeté zkušenosti s odstraňováním nejrůznějších problémů s 3D tiskárnami, od jednoduchého zaseknutí filamentu, až po složitější mechanické poruchy. V případě potřeby vám vyměníme rozbitý termistor, poškrábané tyče či spálenou řídicí desku, a to i pokud je vaše tiskárna po záruce.

Blog_icon_screwkey (1) Nastavení a kalibrace

Nedrží vám výtisky na podložce, nebo se vám nedaří odladit tiskové parametry ve sliceru? Ať už vlastníte 3D tiskárnu Prusa, Creality, nebo jiné značky, máme pro vás řešení! Rádi vám vše nastavíme a předvedeme, provedeme aktualizaci firmwaru a projedeme i pokročilé kalibrace, jako je kompenzace nerovné tiskové podložky nebo teplotní kalibrace. Na míru vám můžeme zajistit i zaškolení ohledně používání vaší 3D tiskárny a výběru vhodného tiskového materiálu.

Blog_icon_screwkey (2) Údržba

Pravidelná údržba 3D tiskárny pomáhá prodloužit její životnost. Z dlouhodobého hlediska vám také ušetří peníze, protože vám pomůže se vyhnout vážnějším technickým problémům, odstávkám, a nákladným opravám. Jako správný 3D tiskař máte už jistě osvojené základní principy a úkony nezbytné k udržení tiskárny v dobrém stavu, v našem servisu vám ale můžeme nabídnout generální očištění, promazání a seřízení vašeho stroje.

Technik odstraní veškerý nahromaděný filament, prach a nečistoty, které se mohly v průběhu času nashromáždit v různých částech tiskárny, vyčistí hotend a extruder, větráčky i rám. Kromě těchto základních kroků provede také komplexní kontrolu všech vnitřních součástí tiskárny, vytáhne a promaže lineární ložiska nebo například aplikuje čerstvou vrstvu teplovodivé pasty na závity heatbreaku.

Blog_icon_screwkey (3) Upgrade

Chcete-li zdokonalit vaši tiskárnu pomocí nových dílů či přehráním vylepšeného firmwaru; od instalace lepšího hotendu po přestavění celé tiskárny na novější verzi, i v tomto směru máme zkušenosti, abychom vaše představy proměnili ve skutečnost.

Repairing

Chápeme, že pro mnoho zákazníků hraje 3D tiskárna zásadní roli pro práci i každodenní život, a proto nabízíme spolehlivé a dostupné servisní služby s individuálním přístupem. Kontaktujte nás ještě dnes na servis@solidify3d.cz a nechte nás hýčkat vaši 3D tiskárnu, aby opět šlapala jako nová!

Servisní podmínky: https://www.materialpro3d.cz/servisni-podminky/