Z důvodu konání každoroční street party na ul. Minská, bude naše pobočka v Brně 22.6.2018 otevřena pouze do 14:00. Parkování a průjezd ulicemi v okolí nebude možný. Děkujeme za pochopení.
  • 1 z 3
 

PLA filament 1,75 mm bílý Philament 1 kg

 

Philament tisková struna PLA, white, 1,75 mm, 1 kg

Dostupnost Trvale vyprodáno
650 Kč / ks
537,19 Kč / ks bez DPH
Kód produktu PLA175PH1WE
Výrobce Philament
Stránky výrobce philament.eu
Kategorie Tiskové struny - filamenty
 

Bílá tisková struna PLA maďarského výrobce Philament.

Philament PLA je kompozitní materiál - obsahuje několik složek: pigment, mazivo, plnivo, modifikátor rázu. Modifikace způsobila "měkčí" vlákno = má dobré tiskové vlastnosti i při nižší teplotě. U materiálu nedochází téměř k žádnému smrštění a nedeformuje se, proto není nutné tisknout na vyhřívanou podložku (hotbed). Výrobce pro ještě lepší výsledky přesto nahřátí podložky na 30-60 °C doporučuje. Díky přísné kontrole během celého procesu výroby se jedná o velmi kvalitní struny, které jsou předurčeny pro snadný a bezproblémový 3D tisk Vašich modelů. Filament lze použít se všemi běžnými 3D tiskárnami s technologií FDM / FFF.

Použité barevné pigmenty dosahují nejlepší hodnoty tepelné stability podle normy DIN54001. Stabilita světlosti je stanovená normou DIN53388. Barva dosahuje nejvyšší možné odolnosti vůči povětrnostním vlivům.

Použité materiály a pigmenty jsou v souladu s předpisy v zemích EU (usnesení ES 98(1) a nařízení komise 10/2011/ES). Během výroby nejsou použity nebezpečné chemikálie a je minimalizován dopad uhlíkové stopy na životní prostředí. Materiály jsou certifikovány pro styk s potravinami. Výroba všech produktů probíhá v souladu se směrnicí RoHS a nařízením REACH. Tiskové struny jsou vyrobeny z přírodních složek a jsou snadno rozložitelné kompostováním.

Tisková struna je vakuově zabalena spolu s pohlcovačem vlhkosti a umístěna v kartonové krabici.

Doporučená teplota tisku: 190-220°C. Vnější průměr 200 mm, vnitřní otvor 52 mm, šířka 54 mm. Hmotnost cívky včetně obalu 1,35 kg. 

 

Podobné produkty

Hmotnost 1.4 kg
Barva (?) bílá
Hmotnost (?) 1 kg
Tloušťka struny (?) 1,75 mm
Pracovní teplota 190 - 220 ° C
Podložka 50 - 60 ° C
Tolerance/průměr +/- 0,05 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

 

Prodej filamentů pod značkou Philament byl v našem eshopu v roce 2017 ukončen.

 Výhodnou náhradou těchto materiálů co do kvality a ceny je značka Fiberlogy.

Historie tiskových strun značky Philament započala před více než 15 lety v Maďarsku. Tehdy se  Dr. Bodnár Zsolt, chemický inženýr - zakladatel a vedoucí vývoje produktů firmy Filamania Kft., zaměřil na výzkum a vývoj biopolymerů.

Nejprve se zabýval materiálem PLA. V roce 2013 pak rozšířil se svým týmem oblast vývoje tiskových strun o modifikované polymery se speciálními vlastnostmi.

V září 2015 byla úspěšně spuštěna výrobní linka. Po prvních testech od profesionálních tiskařů se potvrdila kvalita výrobků a odezva trhu na sebe nenechala dlouho čekat.

Společnost Filamania má komplexní zkušenosti s polymerním a chemickým průmyslem. V uplynulých letech dosáhli uznání v oboru technologie biopolymerních sloučenin. Jejich odborné znalosti chemie a materiálového inženýrství otevírají stále nové a nové možnosti v oblasti 3D tisku. Philament tak může nabídnout 3D struny odolné vyšším teplotám, se skelnými vlákny, s příměsí sádry, dřeva a dokonce materiály antistatické.

Tyto filamenty mají ještě další přednosti, na kterých si firma zakládá. Jsou šetrné k životnímu prostředí, dají se recyklovat a řada z nich má potřebné atesty pro styk s potravinami.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o zásadách používání cookies naleznete ZDE.