PLA filament 1,75 mm Devil Design 1 kg 2. jakost - barva

Kód: PLA175DD1J2
330 Kč 272,73 Kč bez DPH 330 Kč / 1 kg
Skladem (>15 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Filament Devil Design PLA 1,75mm  1 kg, barva - 2. jakost - přeběh barev!

Fotografie k produktu je návodná - barva materiálu je u každého kusu jiná. 

Detailní informace

Doprava zdarma nad 5 000 Kč

Rádi vám poradí naši specialisté

Spousta informací na naše blogu nebo v materiálovém slovníku

Detailní popis produktu

Přeběh barvy na cívce je dán výrobou. Barva struny je proměnlivá a může se měnit odstín v celé délce struny. Z tohoto důvodu se jedná o druhojakostní filament. Takto barevný  tiskový materiál vzniká při výrobě (změně použitého pigmentu)  cívek s konkrétní barevnou RAL hodnotou. Kvalita tiskového materiálu je zachována - mění se pouze barva. 

PLA je jedním z nejčastěji používaných 3D tiskových materiálů. Je to plně biologicky odbouratelný materiál, který je šetrný k životnímu prostředí. PLA je skvělou volbou v široké škále tiskových aplikací. Má totiž velmi významné výhody - při tisku nezapáchá, má velmi malou smrštivost a pro jeho tisk není potřeba vyhřívaná tisková podložka. PLA je materiál pomocí něhož můžete úspěšně tisknout trvanlivé, dekorativní a celkem pevné výtisky. Navíc se snadno tiskne - je ideální i pro začátečníky ve 3D tisku.

Materiál není prodáván v krabici pouze ve folii a je označen štítkem na cívce. Materiál má na vnějším obalu nálepku s doporučeným nastavením pro tisk.  Barva může být proměnlivá během návinu (několik barevných přechodů na cívce) nebo jednobarevná ale neodpovídající standardní barevné nabídce firmy Devil Design (jiný odstín RAL).

 PLA od Devil Design:

- trvanlivost a stabilitu výtisku
- vysoká kvalita struny
 - snadné nastavení tiskárny pro tisk z tohoto materiálu

Upozornění: U materiálu obsahujícím třpitky , může dojít k přicpávání trysky. U těchto strun doporučujeme použití trysky větších průměrů 0,5mm a více.. 

 

Výhody PLA:
- vyrobené z biologicky rozložitelných materiálů
- možnost tisku bez vyhřívané podložky
- snadné oddělení modelů od podložky po tisku 
-  celkem vysoká pevnost
- snadno opracovatelný materiál
- relativně nízká teplota tání
- po ochlazení nedochází ke změnám a deformacím

Obal
Vlákno je navinuto na čisté průhledné cívce. Každá cívka obsahuje informace o typu materiálu, průměru a doporučené teplotě tisku. Vlákno je vakuově baleno společně se silikagelem pro pohlcování vlhkosti. Neobsahuje krabici.

Upozornění: Na toto zboží není možné uplatnit dárkový poukaz ani slevový kupon. Nelze uplatnit množstevní ani objemovou cenu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tiskové struny - filamenty
Hmotnost: 1.3 kg
Barva: multicolor
? Hmotnost bez obalu: 1 kg
Průměr struny: 1,75 mm
Jakost: 2. jakost
Tolerance/průměr: +/- 0,05 mm
Podložka: 50-60°C
Pracovní teplota: 170 - 210°C
RAL: přeběh barvy - 2. jakost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo

Devil Design je evropský výrobce plastových strun pro 3D tisk. Společnost byla založena v roce 2012 a v roce 2014 zahájila výrobu vlastního vlákna používaného v 3D tiskárnách. 

Mnoho věcí se s postupem času změnilo. Více zkušeností, lepší znalosti, různí lidé, vhodné vybavení, nebo i sídlo firmy. Je tu však jedna věc, která se nemění. Od samého počátku existence společnosti byla naprostou prioritou otázka kvality. Firma se snaží poskytovat zákazníkům špičkové materiály při zachování dobré ceny.

Devil Design využil nové pokročilé technologické procesy, díky kterým jsou struny vysoce kvalitní, bez bublin a neobsahují žádné nečistoty, které by mohly způsobovat potíže při tisku. Průměr a tvar strun je testován během výrobního postupu a díky tomu výrobce garantuje fixní průměr každé struny. Pro zachování nejvyšší kvality materiálu je každá cívka vakuově zabalena společně s vysoušecím sáčkem a vložena do kartonové krabice a doplněna o štítek popisující obsah. Výrobce též uvádí doporučené nastavení pro 3D tisk. 

Výrobce Devil Design uvádí na trh filamenty o průměru 1,75mm a materiály PET-G, ABS, PLA, TPU, HIPS, ABST v široké škále barev.

Máte-li zájem vyzkoušet materiály od tohoto výrobcem napište nám o vzorky zdarma (využijte kontaktní formulář).