TEFABLOC TPE filament 1,75 mm bílý Verbatim 0,5 kg

Kód: TPE175VE05WE
1 600 Kč 1 322,31 Kč bez DPH 3 200 Kč / 1 kg
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.2.2024
Verbatim flexi tisková struna TEFABLOC white, 1,75 mm, 500 gramů

Detailní informace

Doprava zdarma nad 5 000 Kč

Rádi vám poradí naši specialisté

Spousta informací na naše blogu nebo v materiálovém slovníku

Detailní popis produktu

TEFABLOCK dříve známý jako PRIMALLOY od společnosti VERBATIM v bílé barvě vám díky perfektní přesnosti vlákna nabízí stejnoměrnost podávání a tím i stabilní výsledky během bezproblémového 3D tisku. 

Tefabloc je termoplastický polyesterový elastomer (TPE) vysoké výkonnosti pro 3D tisk. Tento filament z měkké pryže vyniká svou velkou mírou elasticity a zároveň výbornou tvarovou stabilitou. Je velmi odolný celému spektru látek - nevadí mu styk s oleji, tuky, rozpouštědly a vykazuje i skvělou odolnost vůči oděru a povětrnostním vlivům. 

Svým charakterem je tato tisková struna vhodná pro pružné předměty všeho druhu, jak pro náročné aplikace, tak i venkovní prostředí - náramky, izolace, kuličky, pneumatiky RC modelů a další.

Hmotnost cívky včetně obalu: 0,75 kg.
Každá cívka je dodávána ve vakuovém balení s vysoušecím sáčkem. 
Vyrobeno v Japonsku.

ENG

TEFABLOCK formerly known as PRIMALLOY from VERBATIM in white offers you uniformity of feeding and thus stable results during trouble-free 3D printing. Tefabloc is a high performance thermoplastic polyester elastomer (TPE) for 3D printing.

This soft rubber filament excels with its high degree of elasticity and at the same time excellent dimensional stability. It is very resistant to the whole spectrum of substances - it does not mind contact with oils, fats, solvents and also shows excellent resistance to abrasion and weather.

This filament is suitable for flexible objects of all kinds, both for demanding applications and outdoor environments - bracelets, insulation, balls, tires for RC models and more.

Spool weight including packaging: 0.75 kg.

Each spool is supplied in a vacuum package with a desiccant bag.

Made in Japan.

Doplňkové parametry

Kategorie: TPE
Hmotnost: 0.99 kg
Barva: bílá
? Hmotnost bez obalu: 0,5 kg
Průměr struny: 1,75 mm
? Tvrdost materiálu: 85 A
Vlastnost filamentu: flexibilní
Pracovní teplota: 210 – 240°C
Podložka: 50 - 60°C
Tolerance/průměr: +/- 0,05 mm
tisková rychlost: 20 mm/s

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Verbatim

V latině slovo verbatim znamená „doslova“. Už od založení této japonské společnosti symbolizuje její název základní myšlenku spojující její produkty – poskytovat přesné, bezchybné výrobky.

Verbatim je celosvětově známou a uznávanou značkou, která se prodává ve více než 120 zemích světa. Jako součást skupiny Mitsubishi Chemical Group, jednoho z předních světových výrobců plastů, využívá společnost Verbatim rozsáhlých možností výzkumu a vývoje, které přinášejí nesčetné inovace utvářející dnešní trh v technických oborech a rozšiřují tak neustále portfolium své značky o další oblasti, jako nyní o 3D tisk.

Tiskové struny od Verbatimu vynikají svým kvalitním zpracovnám a přesností. Je tak zajištěno rovnoměrné podávání filamentu do tiskárny a Vy tak můžete tisknout bez obav z chyb. 

Výrobce Verbatim nabízí struny klasické jako PLA, ABS na kilových cívkách, ale i speciální BVOH a PRIMALLOY na cívkách o hmotnosti 500 gramů. To vše o průměrech 1,75 mm a 2,85 mm.