Eshop nadále přijímá objednávky a jsou odesílány bez zbytečného odkladu. Prodejna na Minské je nyní dočasně zavřena. Vydány budou jen objednávky zaplacené předem a to v čase od 12:00 - do 15:30. Opatření platné do 1.11.2020
 

Original Prusa i3 MK2.5S/MK3S Multi Material 2S upgrade kit (MMU2S)

 

Original Prusa i3 MK3 Multi Material 2.0 je unikátní 3D tiskárna, která umožňuje tisk až pěti materiálů najednou. Tato vylepšená verze je mnohem jednodušší než původní multmaterial, takže je snazší pro používání a méně citlivá na nepřesnosti filamentů.

Pokud již máte multi material pro MK2/S, je pro vás určen tento speciální upgrade, se kterým ušetříte. 

Dostupnost Na dotaz
Měrná cena 8 250 Kč / 1 ks
8 250 Kč / ks
6 818,18 Kč bez DPH
Kód produktu MMU2S-MK3S-ORG
Značka Prusa Research
Webová stránka značky prusa3d.com/
Kategorie 3D tiskárny Průša a upgrady
Položka byla vyprodána...
 

Multi Material Upgrade 2S je druhou generací jedinečné úpravy 3D tiskárny Průša, který umožňuje tisk až s pěti filamenty současně.
Balíček MMU2S upgrade obsahuje jednotku MMU2 + upgrade tiskárny na verzi MK3S / MK2.5S + zásobník na filamenty (filament buffer)

V porovnání s první generací MMU1 prošel nový MMU2S zásadní revizí, přičemž inovovaný  zjednodušený design nabízí nové funkce i vyšší spolehlivost. Počet současně zavedených filamentů se zvýšil na pět, což uživatelům umožní tisknout ještě složitější a barevnější objekty než kdykoliv předtím.

MMU2S má propracované tělo i mechanismus zavádění filamentu. Starší bowden systém byl vyměněn za výrazně spolehlivější direct drive, filament se tedy zavádí z MMU2S do extruderu pomocí PTFE trubičky. Motorizovaný selektor obsahuje senzor tiskové struny P.I.N.D.A. a zásobník na filamenty zabraňující zamotávání tiskových strun.

Abyste MMU2S využili naplno, stáhněte si slicovací software Slic3r Prusa Edition. Má nepřeberné množství skvělých funkcí, včetně chytré čistící věže a možností čištění do výplně či do objektu.

Zákazníkům dále umožňujeme upgradovat z předchozí verze MMU 1.0 na nejnovější 2S za výhodných podmínek - zakoupením MMU2S rovnou získáte i upgrade tiskárny MK3S či MK2.5S. 

 

NOVINKY u ORIGINAL Prusa MMU2S:

NOVÝ senzor filamentů

 MMU2S dokáže spolehlivě rozpoznat nejen to, zda je filament zaveden do jednotky, ale i to, zda v pořádku doputoval až ke kolečkům v extruderu. MMU2S je díky tomu mnohem spolehlivější a zjednodušil se i celý kalibrační proces jednotky.

 ZÁSOBNÍK filamentů

Součástí MMU2S je samostatný zásobník, který je navržen tak, aby zabraňoval zamotávání vlákna během zavádění a vyjímání filamentu. Zásobník zároveň pojme všech pět cívek s filamenty a šetří tak drahocenné místo na vašem stole.

DŮKLADNE TESTOVÁNO

 

Testovací proces MMU2S trval dva měsíce, kdy bylo zkoušeno celkem 20 tiskáre, které vytiskly 478 testovacích bloků s cílem provádět časté změny všech pěti filamentů. Celkový počet výměn byl téměř 600 000 a úspěšnost výtisků přesáhla 93%,

Hmotnost 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Prusa Research logo

Prusa Research je česká firma vyrábějící 3D tiskárny. Byla založena v roce 2009 Josefem Průšou, vývojářem v RepRap projektu. Všechny tiskárny produkované společností jsou opensource – jejich konstrukční plány jsou plně k dispozici online a kdokoliv je může použít a tak např. vylepšit stávající tiskárnu.

Tiskárny z dílny Prusa Research se během posledních let staly oblíbenými nejen v České republice, ale i po celém světě. Mimo tiskáren využívající FDM technologii tisku, se jejich nabídka zaměřuje i na další odvětví 3D tisku. Aktuálně je v nabíce i SLA tiskárna pro tisk UV pryskyřic. Firma také nabízí vlastní značku tiskových strun, tzv. Prusament.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o zásadách používání cookies naleznete ZDE.