BVOH filament 1,75 mm natural Verbatim 0,5 kg

Kód: BVOH175VE05WE
2 492 Kč 2 059,50 Kč bez DPH 4 984 Kč / 1 kg
2-3 týdny
Můžeme doručit do:
10.6.2024
Verbatim tisková podpůrná struna BVOH rozpustná ve vodě - natural, 1,75 mm, 500 gramů

Detailní informace

Doprava zdarma nad 5 000 Kč

Rádi vám poradí naši specialisté

Spousta informací na naše blogu nebo v materiálovém slovníku

Detailní popis produktu

Tato 3D struna BVOH VERBATIM v přírodní barvě vám díky rychlé době tavení zaručuje bezkonkurenční rychlost při tisku modelů s podporami oproti běžně používaným filamentům  PVA/PVOH současnosti.

BVOH neboli Butenediol vinyl alcohol copolymer je materiál pro snadný tisk se spolehlivými vlastnostmi extruze, rychlou dobou tavení a vynikající strukturou vrstev. Designérům tak umožňuje realizaci 3D modelů daleko rychleji a přesněji. BVOH od VERBATIM je využíván jako podpůrný materiál speciálně pro tvarově složité díly tištěné FDM technologií. 3D tisk je optimalizován v kombinaci s materiály Verbatim ABS, PLA, a PET, ale lze jej samozřejmě použít s filamenty jakékoliv značky. Tento materiál je senzitivní na světlo a UV záření. Použití nalezne v mnoha odvětvích. Vhodný pro 3D tisk podpor u tvarově složitch dílů.

Vlastnosti:

  • Butenediol vinyl alcohol copolymer (BVOH) pro 3D tisk podpor
  • Vysoká rozpustnost ve vodě
  • Po rozpuštění lze odpadní vodu likvidovat do běžné kanalizace**.  
  • Vyniká skvělou strukturou vrstev a kvalitní adhezí
  • Vhodný jako podpůrný filament pro kombinaci s dalšími materiály - nejlépe s ABS, PLA a PET 
  • Materiál je citlivý na světlo a UV záření

*BVOH je rozpustný ve vodě a k likvidaci tohoto materiálu je zapotřebí voda minimálně 20násobné hmotnosti (tj. minimálně 20 ml vody na 1 g BVOH) při maximální hmotnosti 2 kg BVOH za den. Při vyšší denní spotřebě BVOH bude zapotřebí profesionální ekologická úprava tekutého odpadu.

Každá cívka je dodávána ve vakuovém balení s vysoušecím sáčkem pro zachování svých tiskových vlastností. Pro otevření doporučujeme skladovat opět v suchém prostředí.

Hmotnost cívky včetně obalu je 0,75 kg.

ENG

Thanks to the fast melting time, this 3D BVOH VERBATIM 3D string guarantees you great speed when printing models with supports compared to the commonly used PVA / PVOH filaments.

BVOH or Butenediol vinyl alcohol copolymer is a material for easy printing with reliable extrusion properties, fast melting time and excellent layer structure. This allows designers to implement 3D models much faster and more accurately. BVOH from VERBATIM is used as a supporting material especially for components with complex shapes printed by FDM technology. 3D printing is optimized in combination with Verbatim ABS, PLA, and PET materials, but can of course be used with filaments of any brand. This material is sensitive to light and UV radiation. It can be used in many industries. Suitable for 3D printing of supports for complex parts.

Properties:

Butenediol vinyl alcohol copolymer (BVOH) for 3D printing supports
High solubility in water
After dissolution, the wastewater can be disposed of in a normal sewer **.
It excels in excellent layer structure and quality adhesion
Suitable as a support filament for combination with other materials - preferably with ABS, PLA and PET
The material is sensitive to light and UV radiation
* BVOH is soluble in water and water of at least 20 times the weight (ie at least 20 ml of water per 1 g of BVOH) at a maximum weight of 2 kg BVOH per day is required to dispose of this material. With higher daily consumption of BVOH, professional ecological treatment of liquid waste will be required.

Each spool is supplied in a vacuum package with a desiccant bag to maintain its printing properties. To open, we recommend storing again in a dry environment.

The weight of the spool including the packaging is 0.75 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podpůrné materiály - filamenty
Hmotnost: 0.99 kg
Barva: natural
? Hmotnost bez obalu: 0,5 kg
Průměr struny: 1,75 mm
Vlastnost filamentu: pro tisk podpor
Pracovní teplota: 200 - 220°C
Podložka: 50 - 60°C
Tolerance/průměr: +/- 0,07 mm
Tisková rychlost: 30 mm/s

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Verbatim

V latině slovo verbatim znamená „doslova“. Už od založení této japonské společnosti symbolizuje její název základní myšlenku spojující její produkty – poskytovat přesné, bezchybné výrobky.

Verbatim je celosvětově známou a uznávanou značkou, která se prodává ve více než 120 zemích světa. Jako součást skupiny Mitsubishi Chemical Group, jednoho z předních světových výrobců plastů, využívá společnost Verbatim rozsáhlých možností výzkumu a vývoje, které přinášejí nesčetné inovace utvářející dnešní trh v technických oborech a rozšiřují tak neustále portfolium své značky o další oblasti, jako nyní o 3D tisk.

Tiskové struny od Verbatimu vynikají svým kvalitním zpracovnám a přesností. Je tak zajištěno rovnoměrné podávání filamentu do tiskárny a Vy tak můžete tisknout bez obav z chyb. 

Výrobce Verbatim nabízí struny klasické jako PLA, ABS na kilových cívkách, ale i speciální BVOH a PRIMALLOY na cívkách o hmotnosti 500 gramů. To vše o průměrech 1,75 mm a 2,85 mm.