ABS-T tisková struna bílá 1,75 mm 1 kg Filament PM

Kód: ABST175PM1WE
659 Kč 544,63 Kč bez DPH 659 Kč / 1 kg
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Tisková struna ABS-T, Plasty Mladeč, 1,75 mm, 1 kg, white

Detailní informace

Doprava zdarma nad 5 000 Kč

Rádi vám poradí naši specialisté

Spousta informací na naše blogu nebo v materiálovém slovníku

Detailní popis produktu

Tiskové struny české značky Filament PM, známé také jako „Plasty Mladeč“, patří mezi kvalitní materiály a zaručují bezproblémový tisk. Při výrobě je použito laserové měření tloušťky materiálu a tím je zabezpečen konstantní průměr struny po celé její délce. Struny jsou chráněny dvojím obalem proti působení UV záření a v každém balení je přítomen vysoušecí sáček, který zabraňuje případnému působení vlhkosti na materiál. Filamenty jsou vyráběny v široké paletě barev.

ABS-T tisková struna bílá 1,75 mm PM je materiál určený pro 3D tisk využívající FFF/FDM technologii, který umožňuje kvalitní tisk i při náročných detailech. Použití je vhodné pro výrobu funkčních vzorků, prototypů, výrobních nástrojů, ale také pro výrobu věcí pro každodenní použití. Vhodné pro tisk na tiskárnách s vyhřívanou podložkou.

Rozdíl mezi ABS a ABS-T: ABS-T je tvrdší a pevnější s vyšší teplotou měknutí, má menší smrštění a tím pádem z něj lze tisknout objekty větší velikosti. Barvy jsou lesklé a některé transparentní. Klasické ABS je více houževnaté, vyznačuje se smrštivostí a barvy jsou matné.

Tento typ ABS se hodí na tisk i velkých objektů. Jedná se o polymer rozpustný v acetonu. Materiál je pevný a houževnatý a je zdravotně nezávadný. U barev s flitry doporučujeme trysku 0,4 mm a větší.

Vnější průměr cívky 202 mm, vnitřní otvor 50 mm, šířka 90 mm. Hmotnost cívky včetně obalu 1,4 kg.

Doporučení a hodnocení od našeho zákazníka:

Teplota tisku - 240 °C
Teplota podložky - 90 °C
Chlazení - 0%
Podložka - Ultrabase s vrstvou 3D laku
Rychlost tisku - 40mm/s
Výška vrstvy - 0,18
 
Materiál ABS-T nevykazoval žádný problém při tisku. Při stejném vzorku v porovnání s PET-G  byl křehčí na ohyb a vykazoval daleko menší pružné vlastnosti.
 
ENG 
 
Filaments from the Czech company Filament PM, also known as "Plasty Mladeč", belong to the high-quality material and guarantee trouble-free printing. Laser measurement of the thickness of the material is used during the production, therefore a constant diameter of the material is ensured along its entire length. Package of the material is formed by a double cover and due to that it is protected from the effects of UV radiation and there is a drying bag in order to prevent the possible effect of moisture of the material. Filaments are made in a wide range of colors.

ABS-T filament white 1,75 mm PM is material for 3D technology FFF/FDM which allows high-quality print even in difficult details. It is suitable for usable samples, prototypes, production tools as well as for everyday usage things. It is suitable for printers with a heated bed.

Difference between the ABS and the ABS-T material

ABS-T is harder and stronger with a higher softening temperature, has less shrinkage and therefore larger objects can be printed with it. The colors are glossy and some transparent. Classic ABS is more tough, shrinkable and the colors are matt.

This type of ABS is suitable for printing even large objects. It is a polymer soluble in acetone. The material is strong and tough and is not harmful to health. For colors with glitter, we recommend a nozzle of 0.4 mm and larger.

 Coil outer diameter 202 mm, inner hole 50 mm, width 90 mm. Spool weight including packaging 1.4 kg.

Recommendations and tips from our customer:

Printing temperature - 240 °C
Heated bed - 90 °C
Cooling - 0%
Heated bed - Ultrabase with the 3D spray
Printing speed- 40mm/s
Layer high - 0,18
 
ABS-T material was trouble-free. When you compare the same test specimen to the PET-G, it is more fragile to bend and showed far less elasticity.

Doplňkové parametry

Kategorie: ABS-T
Hmotnost: 1.5 kg
Barva: bílá
? Hmotnost bez obalu: 1 kg
Průměr struny: 1,75 mm
Tolerance/průměr: +/- 0,05 mm
Podložka: 90 - 100°C
Pracovní teplota: 230 -250°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo

Tiskové struny  - filamenty PM se vyrábí na středisku Plasty Mladeč Zemědělského družstva Haňovice od roku 2013. Tiskové struny jsou kvalitní a velmi oblíbené u majitelů Reprap tiskáren, zejména pak materiál PLA. 

Výrobce se neustále zdokonaluje jak v technologii výroby tak v naslouchání potřebám zákazníků. Nyní vyrábí struny ve dvou základních průměrech a to 1,75 mm a 2,85 mm. Samozřejmostí je široká nabídka barev a kontrola jakosti strun.

Máte zájem o tiskovou strunu výrobce Mladeč a přitom Vám nevyhovuje barva? Napište nám! I takové požadavky umíme řešit.