Tryska pro 3D tisk KALENÁ české výroby 0,6/1,75

Kód: TRYKCZ06175
215 Kč 177,69 Kč bez DPH 215 Kč / 1 ks
Skladem (12 ks)
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Tryska Materialpro3D kalená průměr 0,6 mm se závitem M6 vhodná pro filament s abrazivními částicemi - zlepšená geometrie pro ironing; vyrobeno v ČR

Detailní informace

Doprava zdarma nad 5 000 Kč

Rádi vám poradí naši specialisté

Spousta informací na naše blogu nebo v materiálovém slovníku

Detailní popis produktu

Kvalitní tryska kalená o průměru 0,6 mm a závitem M6 vhodná k tisku 1,75 mm široké struny. Tryska má na čelní straně plošku, pomocí které je možné perfektní vyhlazení horní pohledové vrstvy modelu společně s funkcí ironing ve Sliceru (tzv.  žehlení filamentu) dosáhnete výrazně lepšího vzhledu povrchu tištěného modelu. 

Tryska je část tiskové hlavy (extruderu), která určuje jak detailní bude Váš výtisk. Použitím trysky s menším otvorem dosáhnete jemnějšího tisku, ale zároveň výrazně roste celková doba tisku. Nejpoužívanější je tryska o průměru 0,4 mm.

Po našroubování trysky na hotend, doporučujeme ohřát tiskovou hlavu na teplotu přibližně 285 °C (případně méně, pokud tuto teploty vaše tiskárna neumožňuje) a trysku za tepla dotáhněte, aby nedocházelo k netěsnostem.

Tryska je vhodná např. pro hotend typu E3D V6, tedy pro tiskárny Elegant3D Printer 2, Prusa i3 a všechny další, které mají závit pro trysku o velikosti M6.

Tyto speciálně tvrzené kalené ocelové trysky jsou perfektní pro 3D tisk filamentů s aditivy, které by klasickou mosaznou trysku příliš opotřebovávali. Jedná se např. o struny svítící, plněné uhlíkovými vlákny, kovem nebo dřevěnými částečkami. Tvrzená ocel se kvůli kalenému povrchu neobrušuje a vydrží mnohem déle a tisk je proto přesnější a bez chyb. 

 Více o tomto tématu, jak vybrat trysku a proč je pro výsledný výtisk tryska důležitá najdete zde

Doplňkové parametry

Kategorie: Hotendy a trysky
Hmotnost: 0.008 kg
Průměr struny: 1,75 mm
Průměr trysky: 0,6 mm
Typ materiálu: kalená
Typ součástky: Tryska
Typ tiskárny: FDM
Vhodný pro 3D tiskárnu: Elegant3D Printer 2, Originál Prusa i3 MK2 / MK2S / MK3 / MK3S
Průměr trysky: 0,6 mm
Pro průměr struny: 1,75 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Solidify 3D, s.r.o se sídlem v Brně (na adrese v Brně, Blatného 18, nelze vyzvedávat zboží, náš showroom a sklad najdete zde) se aktivně se zabývá vývojem zařízení pro podporu 3D tisku pro průmyslovou výrobu a doplňkových zařízení. Další náplní je školící činnost v oblasti 3D technologií - algoritmické modelování, 3D optická digitalizace, modelování pro 3D tisk.

Společnost také zprostředkovává služby: optické digitalizace objektů (3D skenování), reverzního inženýrství, výrobu dílů SLM technologií (tisk z kovu), celobarevného 3D tisku ze sádrokompozitního prášku a tisk technologií SLS. Více na www.solidify3D.cz

solidify3D_COLOR-15