PLA SILK Multicolor 1,75 mm ROSA 0,8 kg FROZEN

Kód: PLAS175RO08MFN
775 Kč 640,50 Kč bez DPH 968,75 Kč / 1 kg
Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Filament PLA Silk FROZEN 1,75 mm od značky ROSA 3D . Krásné detaily a duhový vzhled. 

Detailní informace

Doprava zdarma nad 5 000 Kč

Rádi vám poradí naši specialisté

Spousta informací na naše blogu nebo v materiálovém slovníku

Detailní popis produktu

 

PLA Multicolor Silk Frozen od Rosa3D je vícebarevný filament s jemnou arkticky modrou barvou rozjasněnou ledem a mrazem. Má lesklý povrch, krásně odráží světlo a dodává potiskům vizuální jemnost. Jedna cívka o čisté hmotnosti 800g obsahuje téměř 7 plných barevných cyklů. 1 barevný cyklus je 120 g.

Série Multicolor Silk se kromě jedinečného vzhledu vyznačuje také jednoduchostí potisku. Tiskne se stejným nastavením jako klasické PLA (teplota trysky kolem 215°C), nevyžaduje uzavřenou komoru a přilnavost mezivrstvy je výborná. Tento filament bude perfektní volbou pro zahájení vašeho dobrodružství s 3D tiskem. Barevné přechody viditelné na výtisku závisí na velikosti modelu a hustotě náplně.

Upozornění: u lesklých filamentů dochází k jinému barevnému efektu při různém světlu jemuž je vystaven, to znamená, že odstín se může lišit od fotografie v závislosti na světle - denním nebo umělém a také nastavením displeje Vaší obrazovky.  Výsledný výtisk je také mnohem lesklejší než struna samotná, která se může jevit matně.

Další dostupné barevné varianty:

PLA Rainbow Silk Fire od Rosa3D je vícebarevný filament v ohnivých odstínech: sytě červené, zářivě oranžové, žluté a zlaté tóny. Má lesklý povrch, krásně odráží světlo a dodává potiskům vizuální jemnost. Jedna cívka o čisté hmotnosti 800g obsahuje téměř 5 plných barevných cyklů. 1 barevný cyklus je 170 g.

Multicolor Silk Pacific od Rosa3D je vícebarevný filament v odstínech tmavě modré, zářivě ocelově modré a stříbrné. Má lesklý povrch, krásně odráží světlo a dodává potiskům vizuální jemnost. Jedna cívka o čisté hmotnosti 800g obsahuje téměř 5 plných barevných cyklů. 1 barevný cyklus je 170 g.

PLA Multicolor Silk Moon od Rosa3D je vícebarevný filament v odstínech tmavě modré černé, grafitu a měsíční oceli. Má lesklý povrch, krásně odráží světlo a dodává potiskům vizuální jemnost. Jedna cívka o čisté hmotnosti 800g obsahuje téměř 7 plných barevných cyklů. 1 barevný cyklus je 120 g.

PLA Multicolor Silk Jungle od Rosa3D je vícebarevný filament v odstínech šťavnaté zelené a radostné brazilské žluté. Má lesklý povrch, krásně odráží světlo a dodává potiskům vizuální jemnost. Jedna cívka o čisté hmotnosti 800g obsahuje téměř 5 plných barevných cyklů. 1 barevný cyklus je 170 g.

PLA Multicolor Silk Flower filament je vícebarevný filament v odstínech růžové a jemné fialové. PLA Multicolor Silk Flower má lesklý povrch, proto krásně odráží světlo a dodává potiskům vizuální jemnost. Jedna cívka o čisté hmotnosti 800g obsahuje téměř 5 plných barevných cyklů. 1 barevný cyklus je 170 g.

Vlákno PLA Multicolor Silk Candy. Každá cívka obsahuje vícebarevný monofil v odstínech jemné růžové, modré a saténově bílé. PLA Multicolor Silk Candy má lesklý povrch, proto krásně odráží světlo a dodává potiskům vizuální jemnost. Jedna cívka s čistou hmotností 800 g obsahuje přes 5 plných barevných cyklů. 1 barevný cyklus je 150 g.

UPOZORNĚNÍ! Četnost a sled barevných přechodů je pevně daný pro danou výrobní sérii. Jedna cívka tedy může začít v libovolném bodě procesu, např. jedna cívka může začínat zlatou a další zelenou. Rozdíly v odstínech jsou povoleny.

Doplňkové parametry

Kategorie: PLA 1,75
Hmotnost: 1.2 kg
Barva: duhový
? Hmotnost bez obalu: 0,8 kg
Průměr struny: 1,75 mm
Pracovní teplota: 185 - 225°C
Tolerance/průměr: +/- 0,05 mm
Teplota podložky: 40 - 60°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ROSA 3D Filaments  materiály pro 3D tisk od polského výrobce ROSA PLAST Sp. z o. o. 

Společnost působí na trhu již od roku  1979 a specializuje se na výrobu produktů z plastu. Ve svém portfoliu má nejen filamenty ale též profily, hadice pro nejrůznější použití, izolační návleky a pod.
Filamenty vyráběné pod značkou Rosa 3D filaments se vyznačují vysokou kvalitou a celá jejich výroba splňuje požadavky managementu jakosti  ISO 9001: 2015.
Na Materialpro3D.cz - od prosince 2022.